Hakkında

Merhabalar Ben Uzman Estetisyen Öznur Süslü,

Güzellik uzmanlığı eğitimimi NS akademide almaya başladım. Bunun yanı sıra bu eğitimi alırken, kalıcı makyaj eğitimi, protez tırnak eğitimi, ipek kirpik eğitimi vb ders ve eğitimlerimi aldım. Ayrıca halen devam etmekte olan uygulamalı eğitimlerim mevcuttur. NS akademide altın orana ve yüz şekline göre kaş tasarımı yapmaktayım. Ayrıca cilt analizi yapıp detaylı bir şekilde cilt bakımı da yapmaktayım. İlk olarak kursumuzda derslere yazılı olarak başladım, sonrasında ise uygulama şeklinde devamını sağladım. Derslerimizin eğitimini canlı mankenler üzerinde yapmaktayız. Kurumumuza gelen müşterilerimize, aldığımız eğitimlerinin sonucunda öğrendiğimiz işlemleri ve uygulamaları en ince ayrıntısına kadar detaylı ve doğru bir şekilde uygulamaktayım. Gelen müşterilerimize, kaş laminasyon, ipek kirpik, microblading, kirpik lifting, protez tırnak jelli sistem akrilik sistem, tips tırnak, kalıcı eyeliner, kalıcı dipliner, dudak pigmentasyon, BB glow, Vitiligo tedavisi, Medical manikür ve pedikür, Leke tedavisi, Cilt bakımı, vb diğer işlemleri en doğru malzeme ve tekniklerle uygulamaktayım.

Bu uygulamalar esnasında, kullanmış olduğumuz malzeme ve boyalar, tamamen organik olup cilde ve vücuda herhangi bir şekilde zararı ve yan etkisi yoktur. Cilde uygulanacak olan işlemlerden önce, kişiye özel cilt renk analizi yapılıp, sonrasında uygulama işlemlerini yapmaktayım. İşlemlerden önce kişilerle ön görüşme yapılıp, herhangi bir alerjik durumlarının olup olmadığı sorulmakta ve buna göre uygulamaları yapmaktayım.

Hedeflerim doğrultusunda öğrendiğim bilgilere ve edindiğim tecrübelere dayanarak kendimi bu konuda geliştirmeye devam etmekteyim. Güzellik uzmanlığı ve sonrasında hedeflerim arasında yer alan, iyi bir eğitmen, iyi bir hoca olma konusunda ileriye yönelik hedeflerim bulunmaktadır. NS akademiye ve Nigar Hocamıza bana ve kurumumuza kattıklarından dolayı minnettarım.

Öğrenmiş olduğum uygulamalar sonucunda yapmış olduğum çalışmalarımı, aşağıda yer alan instagram adresinden görmeniz ve incelemeniz mümkündür. Bana ulaşıp, randevu alabilmek ve detaylı bilgi için, DM’den iletişime geçebilirsiniz.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

“Uzm. Estetisyen Öznur Süslü” hakkında 5 yorum var

  1. Alın ve çene bölgesine işlem yapıldı ve çok memnun kaldım kaş ve kirpikte yaptırmayı istiyorum değerli Uzman estetisyen Öznur süslü’ye çok teşekkür ederim.

  2. Gelinim vasıtasıyla ns akademide microblading işlemi yaptırdım çok memnun kaldım gelinime ve saygı değer nigar hocasına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim sizlerde gönül rahatlıyla ns akademiyi ve gelinimi tercih edebilirsiniz.

  3. Öznur Hanıma Kirpik liftingi yaptırdım ve çok memnun kaldım 3 ay kalıcı olduğu söylendi ve tam 3 ay kullandım hem ilgisi hem de güleryüzlülüğüyle Öznur Hanıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca cilt bakımında da çok memnun kaldım, cildim İpek gibi oldu yumuşacık düzenli olarak her ay yaptırmayı düşünüyorum 🙂

  4. Öznur hanıma microblading uygulaması yaptırdım. Sonuç çok başarılı ☺️çok güleryüzlü ve ilgiliydi. 1 ay sonra rötüşta görüşmek üzere, tekrar çok teşekkürler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.