PROTEZ TIRNAK KURSU

                                                            PROTEZ TIRNAK EĞİTİMİ     

Mevcut olan bir tırnağın üzerine yapılan işleme verilen addır. Kırılmış, tırnak yeme alışkanlığı nedeniyle tırnak yapısı bozulmuş tırnaklara uygulanır. Protez tırnak kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümü kazandıran bir uygulamadır. Protez tırnak kadınlara büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırma ihtiyacı hisseden kadınları büyük bir zahmetten kurtarır .  Takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha kolay uygulanan bir yöntem olup daha doğal bir görünüm sağlar kişinin kendi tırnağı gibi görünür. Eğitimimizin  içeriği kuru manikür akrilik tip tırnak, jel tip tırnak, akrilik şablon tırnak ,  jel şablon tırnak ,tırnak süsleme, tips tırnak, kalıcı ojedir. Protez Tırnak Eğitimi mesleğini yürüten veya mesleği yürütmek isteyen bireylerin, protez tırnak eğitimi sonunda alması ile öngörülen sertifikadır. Uzman kadromuz ile sizleri de profesyonel eğitime bekleriz. Akrilik Tırnak: Özel bir toz ve özel bir sıvı ile yapılan protez tırnak uygulamasıdır.

Dipping Tırnak: Bu uygulama akrilik tırnak uygulamasına benzemektedir. Akrilik tırnaktan farkı kokusuz ve mat görünüm oluşumudur.

Jel Tırnak:  Bu yöntemde tırnağa jelimsi bir sıvı uygulanır. Bu yöntem en çok tercih edilen ve dayanıklı yöntemlerden birisidir.

Ücretsiz demo dersin size kattıkları neler?

Almak istediğiniz eğitim ile ilgili uzman öğretmen kadromuzdan detaylı ve kaliteli bilgi alma imkanı sağlıyoruz.

Eğitim almak istediğiniz kurumu yakından görme imkanı sağlıyoruz, bu sayede eğitim alacağınız derslik ve uygulama salonlarını görmüş oluyorsunuz.

Hali hazırda olan öğrencilerle tanışma ve sohbet etme imkanı sağlıyoruz, sizin gibi kayıt olmak için gelip ücretsiz demo derse giren ve daha sonrasında kayıt olan öğrencilerimize kayıt oldukları günden itibaren yaşadıkları deneyimleri sorabilir eğitimler hakkında kursiyerlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Eğitim almaya karar verdikten sonra eğitimin saatleri size uygun ders programını ödeme koşullarını gerekli ekipman ve evrakların bilgilerini idari bölümde planlayabilirsiniz.