nsestetik, güzellik merkezi
nsakademi, mıcroblading

                                                  MİCROBLADİNG EĞİTİMİ

Kalıcı Makyajda yeni trend olan  microblading kurumumuzun öncü eğitmenleri ile donanımlı bir şekilde eğitimlerini vermektedir. Zamanla geçirilen hastalıklar yaşın ilerlemesi çevresel faktörler kıl köklerinin zayıflaması ile birlikte kaşlarımızda ve saçlarımızda dökülmeler meydana gelmektedir.  Microblading uygulama yöntemi ve altın oran kaş tasarımı ile beraber yüzünüze uygun, kaşlarınızdaki  tüylerden ayırt edilmeyecek kadar doğal, göze hoş gelen bir görünüme sahip olabilirsiniz, bu nedenle en çok tercih edilen yöntemdir. Doğal kaş görünümü için geliştirilen microblading kalemi ve yine bu uygulama için geliştirilen cilt ile tamamen uyumlu, bitkisel , hiçbir yan etkisi bulunmayan, sağlık bakanlığı onaylı microblading boyaları ile uygulanır. Her kaş rengine göre pigment mevcuttur. Rengin açılması veya koyulaştırılması pigmentlerin karışımı ile ayarlanabilir. Uygulanan pigmentin cilt yüzeyinde ne kadar süre kalacağı kişiye göre değişir. Genelde 1-3 yıl arasındadır. Yılda bir kez rötuş ile mükemmel görünüme tekrar kişi kavuşturulabilir. Eğitimin içeriği hijyen kuralları, uygulama aşamaları, uygulama sonrası bakım, cilt yapılarının analizleri, boya seçimi, altın oran çizme, kaş şekilleri ve tasarım teknikleri, simetri, kıl çizim teknikleri, pigmentasyon etkileşimleri , temel konular, lateks üzerinde pratik ve model üzerinde uzmanlar eşliğinde uygulama eğitimlerine yer verilmektedir. Süresi 102 saat olup hafta içi ve hafta sonu grupları şeklindedir. Ücretsiz demo derslerimize katılabilirsiniz  ve bilgi almak için kurumumuza bekleriz.Ücretsiz demo dersin size kattıkları neler?

Almak istediğiniz eğitim ile ilgili uzman öğretmen kadromuzdan detaylı ve kaliteli bilgi alma imkanı sağlıyoruz.

Eğitim almak istediğiniz kurumu yakından görme imkanı sağlıyoruz, bu sayede eğitim alacağınız derslik ve uygulama salonlarını görmüş oluyorsunuz.

Hali hazırda olan öğrencilerle tanışma ve sohbet etme imkanı sağlıyoruz, sizin gibi kayıt olmak için gelip ücretsiz demo derse giren ve daha sonrasında kayıt olan öğrencilerimize kayıt oldukları günden itibaren yaşadıkları deneyimleri sorabilir eğitimler hakkında kursiyerlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Eğitim almaya karar verdikten sonra eğitimin saatleri size uygun ders programını ödeme koşullarını gerekli ekipman ve evrakların bilgilerini idari bölümde planlayabilirsiniz.