İPEK KİRPİK KURSU

İpek Kirpik Kursu Bursa

İpek kirpik eğitimi bursa’da NS Akademi‘de verilmektedir. Özel Nigar Selçuk Akademi Bursa’da ipek kirpik, kirpik liftingi, kaş liftingi kurslarını ve eğitimlerini vermektedir. Konusunda uzman eğitici kadromuz ile siz değerli kursiyerlerimize en güncel teknikler hakkında detaylı bilgi ve püf noktaları ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğretiyoruz. Kurumumuzda ücretsiz olarak aldığımız uygulama mankenleri üzerinde ipek kirpik uygulamasını en ince detaylarına kadar siz kursiyerlerimize öğretip uygulama yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bu söylediklerimizi test etmek için ücretsiz başlattığımız demo derslerimize katılabilir daha sonrasında kayıt olabilmek için kararınızı rahat bir şekilde verebilirsiniz.

Ücretsiz demo dersin size kattıkları neler?

Almak istediğiniz eğitim ile ilgili uzman öğretmen kadromuzdan detaylı ve kaliteli bilgi alma imkanı sağlıyoruz.

Eğitim almak istediğiniz kurumu yakından görme imkanı sağlıyoruz, bu sayede eğitim alacağınız derslik ve uygulama salonlarını görmüş oluyorsunuz.

Hali hazırda olan öğrencilerle tanışma ve sohbet etme imkanı sağlıyoruz, sizin gibi kayıt olmak için gelip ücretsiz demo derse giren ve daha sonrasında kayıt olan öğrencilerimize kayıt oldukları günden itibaren yaşadıkları deneyimleri sorabilir eğitimler hakkında kursiyerlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Eğitim almaya karar verdikten sonra eğitimin saatleri size uygun ders programını ödeme koşullarını gerekli ekipman ve evrakların bilgilerini idari bölümde planlayabilirsiniz.